Dostupná koťata

 

Očekáváme narození koťátek!! Přijímáme rezervace na koťátka 🙂 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní informace

  • Koťátka od nás odcházejí nejdříve ve věku 12-ti týdnů dle Chovatelského Řádu WCF a BCC. Dřívější odběr není možný.
  • Všechna koťátka odcházející z naší stanice vlastní Průkaz původu (PP), Očkovací průkaz a kupní smlouvu. Mají základní očkování (panleukopenie, virová rhinotracheitis, kalciviróza), jsou odčervená, zdravá a naučená na kočičí WC.
  • Rodiče koťat jsou testováni na přítomnost viru FIV a FeLV s negativním výsledkem a nemohou tak tyto nemoci přenášet na potomstvo.
  • Z důvodu „oblíbenosti“ pirátského množení koček bez PP v ČR jsou koťátka neurčená k chovu kastrována.

Naše chovatelská stanice nabízí zájemcům o kotě, možnost nezávazné návštěvy u nás (po předchozí telefonické domluvě) a seznámení se s těmito kočičími kráskami osobně.
Zároveň se tak zájemce může dozvědět i spoustu dalších informací o tomto vzácném, elegantním a v zahraničí velmi oblíbeném plemeni.

Začátečníkům poradíme s chovem a výstavami.

Rezervace koťat

Koťátka si u nás můžete rezervovat v průběhu celého roku.

Nezávazně

Předběžná rezervace, pro Vás nezavazující a zdarma. Pokud o Vámi vybrané koťátko projeví zájem někdo další a bude si chtít toto kotě rezervovat závazně, upozorním Vás (sms zprávou nebo e-mailem) na tuto skutečnost a vy se budete moci rozhodnout, zarezervujete-li si kotě závazně, nebo ho postoupíte dalšímu zájemci.

Závazně

Kotě je rezervováno závazně ve chvíli, kdy složíte zálohu. Závazně rezervované kotě již není nabízeno dalším zájemcům. V případě, že vrh teprve očekáváme, zájemci se složenou zálohou mají přednostní právo výběru z narozených koťat (dle data platby).

Chcete si rezervovat kotě? Neváhejte nás kontaktovat. Jste u nás vítáni!